Bc. Jana Plavčanová, Dipl. d.h.

Bc. Jana Plavčanová, Dipl. d.h. .Narodila s v Prešove, absolvovala štúdium na fakulte zdravotníctva v Prešove. Od r. 2009 patrí k tímu Schill Dental Clinic. V r. 2010 absolvovala školenie Preventistka v stomatológii a následne vyššie odborné štúdium dentálnej hygieny v Bratislave. Teoretické a praktické znalosti rozvíjala  na klinike v Bratislave v Karloveskom ramene, Teraz pôsobí v Schill Dental Clinic Žilina. Je ústretová k novým poznatkom, trendom, rada sa vzdeláva vo svojom odbore a jazykoch.


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.