Nový úsmev

Prvý výsledok modelovania nového úsmevu je na svete. Pre pani Kamilu, ktorá vyhrala casting v TV Markíza, je skrývanie úsmevu už minulosťou. Netrvalo dlho, a jej sen sa splnil. Môže sa usmievať bez zábran. Jej nové zuby vyzerajú pekne, sú plne funkčné a hlavne vyzerajú celkom prirodzene. 

 

 

Najlepším dôkazom sú tieto fotografie. Prvá ukazuje pôvodný stav, na druhej fotografii vidíte maketu nových zubov, a tretia fotografia je už výsledkom niekoľko týždňového snaženia našich lekárov. 

 


Fáza 1 - Na začiatku

PRED

 

Fáza 2 - Maketa

MAKETA

 

 

Výsledok je fantastický - nielen nový, krásny úsmev - ale aj šťastná pani Kamila.

 


Fáza 3 - Finálna fotografia

POTOM

 

 

Prečítajte si viac o celom postupe, ako získať nový, krásny úsmev tu: Digital Smile Design


order
Now

MAKE AN APPOINTMENT

Choose your clinic

FILL IN THE FORM PLEASE, WE WILL CONTACT YOU

By submitting the completed form, you acknowledge that Schill Dental Clinic s.r.o,  Schill Dental Clinic Zilina s.r.o., Schill Dental Clinic Kosice s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o. will process your personal data solely for the purpose of dealing with request.

At the same time, our company is sommitted to protecting your personal data serously and therefor we draw your attention to the Information for the data subject, where you will find a complete set of information about your rights and the way your personal data are processed.