Zubná chirurgia

Ani zubná chirurgia nemusí byť strašiakom

Zubná chirurgia sa zaoberá chirurgickými zákrokmi v ústnej dutine. Pri slovnom spojení chirurgický zákrok mnohým naskakujú zimomriavky, ale dnes na klinike, kde je bezbolestnosť prioritou, strach naozaj nemusíte mať. Samozrejmosťou je použitie moderných anestetík s rýchlym nástupom účinku, istota nadštandardných vedomostí a skúseností lekárov, šetrný postup pri zákroku, práca s najkvalitnejšími materiálmi a technológiami na trhu, ľudský prístup a zrozumiteľné poučenie, čo robiť, či nerobiť doma po zákroku.

Čo všetko patrí do zákrokov zubnej chirurgie:

  • -extrakcia zuba
  • -chirurgická extrakcia zubov múdrosti, či iných neprerezaných zubov
  • -frenulektómia - odstránenie ťahu slizničných uzdičiek
  • -implantácie
  • -augmentácia kosti (väčšinou ako súčať implantácie zubných implantátov)
  • -zahladenie ostrých kostných okrajov
  • -chirurgická liečba parodontitídy
  • -plastika odhalených krčkov
  • -ošetrenie okoločeľustných zápalov

Zubná chirurgia budúcnosti už dnes - vďaka najmodernejším technológiám a vizionárskym postupom dokážeme opraviť veľké kostné defekty, ktoré by deformovali výzor pacienta, či výrazne znižovali kvalitu života.

Pred samotným zákrokom je potrebné absolvovať vyšetrenia, vrátane OPG snímku, či CT vyšetrenia, na základe ktorých lekár po rozhovore s pacientom stanoví liečebný plán a dohodnú termín operácie. Na klinike poskytujeme možnosť vykonať zákroky aj v celkovej anestézii. Pred zákrokom v celkovej anestézii musí pacient absolvovať predoperačné vyšetrenie.

V deň zákroku treba prísť najedený (v prípade celkovej anestézie nie) a pokiaľ možno v dobrej nálade. Aj s tým vám vieme pomôcť našim príjemným personálom a krásnymi priestormi. Môžete sa uvoľniť. U nás ste v dobrých rukách.


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.